6 lipca 2019

Wydarzenia specjalne

Specjalne wydarzenia

Piękne otoczenie, stylowe wnętrza, wykwintna kuchnia, dbałość o najdrobniejsze szczegóły tworzą wyjątkową atmosferę i będą stanowić idealną oprawę dla każdej uroczystości rodzinnej

Spraw by ważne wydarzenia zapadły na długo w pamięci

Chcemy zamieniać marzenia w rzeczywistość, a wyjątkowym wydarzeniom nadawać specjalnego charakteru.

Dlatego w Hotelu Grzegorzewskim doświadczycie Państwo niespotykanej elegancji i przyjaznej obsługi, abyście mogli cieszyć się ważnymi dla Państwa wydarzeniami z dala od organizacyjnego zgiełku.

Ślub

Każda para młoda ma swoje ukryte marzenia dotyczące ich wesela. Chcemy zamienić te marzenia w rzeczywistość. Od chwili, gdy wkroczycie do naszego pięknego Lobby, każde Państwa życzenie będzie zaspokojone. Każda para młoda powinna być traktowana jak gwiazdy, a my jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

W Hotelu Grzegorzewskim doświadczycie Państwo niespotykanej elegancji i obsługi podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia w Państwa życiu. Od kwiatów i muzyki do tortu i fotografii, możecie być Państwo spokojni, że każda część przyjęcia będzie odzwierciedleniem Państwa wyjątkowych osobowości i oczekiwań.

Podczas gdy my zajmiemy się szczegółami przygotowań, Państwo możecie odpocząć w jednym z naszych wyjątkowych Apartamentów. Państwa przyjęcie, czy w jednej z naszych eleganckich sal czy też na świeżym powietrzu, będzie z pewnością niezapomnianą uroczystością.

Wesele

Wierzymy, że przyjęcie weselne powinno być tak samo wyjątkowe jak sama ceremonia zaślubin. Chcemy by Państwo i Goście wspominali wesele przez długie lata. Ponadto uważamy, że planowanie przyjęcia powinno być łatwe i przyjemne.

Nasi specjaliści rozumieją ważność tego dnia dla Państwa i swoim zaangażowaniem, pasją, doświadczeniem i doskonałością będą służyć pomocą od pierwszego dnia przygotowań poprzez wybór menu i jego degustację, przyjęcie i pożegnalny brunch.

Menu Weselne

Nasz Szef Kuchni przygotuje niezapomniane menu, będące artystyczną wizją Państwa miłości i radości Gości weselnych: od delikatnych przekąsek po wytworną kolację pełną zachwycających smaków.

Oprawa weselna


Oprawa weselna jest bardzo ważnym elementem każdego wesela. W Hotelu Grzegorzewski dajemy Państwu przestrzeń do zagospodarowania w dowolny sposób. Tak aby najbardziej oddawało ono charakter wesela o jakim Państwo marzą.

Apartament małżeński

Oprawa weselna jest bardzo ważnym elementem każdego wesela. W Hotelu Grzegorzewski dajemy Państwu przestrzeń do zagospodarowania w dowolny sposób. Tak aby najbardziej oddawało ono charakter wesela o jakim Państwo marzą.

Komunie, Chrzciny, Urodziny

Hotel Grzegorzewski to doskonałe miejsce na przyjęcie z okazji chrzcin i komunii. Gwarantujemy Państwu perfekcyjną organizację spotkania w rodzinnym gronie.

Naszym atutem jest przede wszystkim możliwość zaplanowania różnorodnych atrakcji, które dodatkowo podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości, a dzieciom zapewnią doskonałą zabawę.

Idealnym uzupełnieniem naszej oferty jest najwyższej jakości kuchnia: menu będzie w każdym szczególe dopasowane do państwa potrzeb, a wrażenia smakowe pozostaną w pamięci Gości na długi czas. Nad przygotowaniami i przebiegiem wydarzenia będą czuwali nasi eksperci, którzy zapewnią ekskluzywną i wyjątkową oprawę dla Państwa rodzinnych uroczystości.