11 stycznia 2024

„Wesele w pełnym blasku” Targi Ślubne 2024

“Wesele w pełnym blasku w Hotelu Grzegorzewski”
 
Szukasz inspiracji i doskonałych pomysłów na wymarzony ślub? To miejsce jest dla Ciebie! Hotel Grzegorzewski z dumą zaprasza na niepowtarzalne Targi Ślubne, które odbędą się w naszych pięknych wnętrzach. To wyjątkowa okazja dla przyszłych par młodych, aby znaleźć wszystko, czego potrzebują do stworzenia niezapomnianego ślubu i przyjęcia weselnego.
 
Data i Miejsce: Targi Ślubne odbędą się w naszym hotelu już 25 lutego, w godzinach 12:00-17:00. Hotel Grzegorzewski jest usytuowany w malowniczej okolicy lasu, co sprawia, że jest to idealne miejsce, aby zacząć planowanie wyjątkowego dnia.
 
Niepowtarzalna Atmosfera: Hotel Grzegorzewski z dumą oferuje nie tylko eleganckie sale ślubne, ale także przyjazne otoczenie, które sprawi, że każda para poczuje się wyjątkowo. Podczas targów będzie można samodzielnie przekonać się o wyjątkowej atmosferze naszego hotelu, zapoznając się z naszymi możliwościami i ofertą.
 
Bogata Oferta Wystawców: Targi Ślubne w Hotelu Grzegorzewski to nie tylko okazja do zwiedzenia naszych przepięknych sal, ale również szansa na spotkanie wielu renomowanych dostawców ślubnych. Od sukien ślubnych i garniturów, poprzez dekoracje, aż po usługi fotograficzne – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić swój ślub wyjątkowym.
 
Porady od Ekspertów: W trakcie Targów Ślubnych w Hotelu Grzegorzewski będziecie mieli okazję skonsultować się z doświadczonymi ekspertami ślubnymi. Specjaliści w dziedzinie florystyki, fotografii, organizacji ślubu i wielu innych dziedzin udzielą Wam cennych porad i podzielą się swoim doświadczeniem.
 
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Targi Ślubne w Hotelu Grzegorzewski to nie tylko możliwość poznania naszej oferty, ale także świetna okazja do spędzenia czasu w inspirującym miejscu, otoczonym profesjonalistami i spróbowania naszych fantastycznych kompozycji smakowych  przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni – Seweryna Grambora.
 
Do zobaczenia na Targach Ślubnych w Hotelu Grzegorzewski – miejscu, gdzie marzenia o idealnym ślubie stają się rzeczywistością!

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś 

✨ WESELE w Pełnym Blasku – Targi Ślubne w Hotelu Grzegorzewski
✨ Data: 25.02.2024
✨ Miejsce: Hotel Grzegorzewski, Tuszyn
✨ Godziny otwarcia: 12:00-17:00
✨ Udział w targach jest bezpłatny
✨ Rejestracja telefoniczna tel. 501 399 530