6 lipca 2019

Strefa rozrywki

strefa rozrywki

to podstawowy element dobrej zabawy na każdym wydarzeniu, niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę firmową, plenerową czy prywatną zabawę w gronie znajomych.

Wykreuj pozytywne relacje

Rozrywka i integracja pracowników to nie tylko przejaw zachodniej mody, lecz przede wszystkim realna korzyść dla firmy.

Dobrze przygotowana pozwala kreować pozytywne relacje pomiędzy pracownikami. Stanowi atrakcyjne urozmaicenie pracy biurowej i sprzyja tworzeniu zwyczaju wzajemnej pomocy i motywacji. Ma to duże znaczenie zwłaszcza podczas zespołowej pracy nad projektem. Integracja niweluje napięcia, mogące pojawić się pomiędzy pracownikami w sytuacjach stresowych, oraz uczą efektywniejszej komunikacji, co ma realny wpływ na zwiększenie wydajności grupy.

Tenis

Wolna chwila podczas spotkania biznesowego lub weekend to doskonała okazja by spędzić je na sportowo i zadbać o wyzwolenie solidnej dawki endorfin. W leśnej otulinie hotelu znajduje się całoroczny, kryty kort tenisowy, na którym mogą Państwo, podczas gry, nie tylko wzmocnić ciało, ale i wyzwolić ducha sportowej rywalizacji. Proponujemy zarówno wynajem kortu, jak i lekcje z instruktorem dla osób chcących udoskonalić swoją technikę. uczestnikach wydarzenia niespotykane wcześniej pokłady energii i kreatywności.

Kręgielnia

Oferujemy Państwu dwa profesjonalne, w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo tory bowlingowe. To świetne miejsce do zabawy, integracji, zdrowej rywalizacji i spróbowania własnych sił w bowlingu. W przerwie między rzutami warto spróbować pomysłowo przyrządzony napoi oraz przystawek, które będą zaserwowane do stolików przy torach.

Bilard

Billard to gra która zdobywa coraz więcej zwolenników. Rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy precyzji i koncentracji. Strefa Billarda Hotelu Grzegorzewski to doskonałe miejsce na spotkanie w gronie znajomych, chwilę odpoczynku podczas przerw spotkań biznesowych czy pomysł na udany wieczór.

Atrakcje dla najmłodszych

W hotelowym ogrodzie znajduje się plac zabaw z kilkoma zjeżdżalniami i ścianką wspinaczkową – miejsce gdzie dzieci mogą oddać się radosnym zabawom. Dla rodziców w porze letniej obok placu zabaw uruchamiana jest strefa relaksu. Podczas imprez okolicznościowych na indywidualne życzenie Gości przygotowujemy strefę zabaw.