5 lipca 2019

Komfort w biznesie

Komfort w biznesie

Doskonała lokalizacja w centrum Polski, najnowsze rozwiązania technologiczne, pomocna obsługa i kojące leśne otoczenie, tworzą idealne miejsce wydarzeń biznesowych

Wybierz przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb

Istotne wydarzenia firmowe wymagają właściwej oprawy, by zapadły na długo w pamięci uczestników i przyniosły wymierne korzyści biznesowe.

Począwszy od przełomowych wydarzeń, którym towarzyszy synergia gry światłem, obrazem i dźwiękiem tworzących niepowtarzalny klimat, zwieńczonych okazałym bankietem. Poprzez szkolenia, rozwijające pracowników w leśnych przestrzeniach.Kończąc na kameralnych spotkaniach kadry kierowniczej w komfortowych warunkach.

Sale konferencyjno - bankietowe

Niepowtarzalny i wyjątkowy klimat będący nieodzownym elementem przełomowych wydarzeń firmy sprawia, 
że pozostają one na długo w pamięci uczestników. Do ich organizacji polecamy Salę D i B, w których nabiorą szczególnej ważności.

Ich powierzchnia, 232m2 i 110m2, daje możliwość pomieszczenia 200 oraz 80 uczestników. Swoboda aranżacji, aż w siedmiu ustawieniach, sprawia , że mają szereg zastosowań nawet podczas jednego wydarzenia – od prezentacji dla całej firmy, po bankiet wieczorny połączony z wręczaniem nagród. Sala D jest także doskonałym miejscem na organizację targów, kontraktacji czy koktajli.

Ustawienia Sal B i D

Ułożenie:
"podkowa zewnętrzna"

Sala B: 47 osób
Sala D: 75 osób


Ułożenie szkolne

Sala B: 47 osób
Sala D: 100 osób


Ułożenie teatralne

Sala B: 88 osób
Sala D: 220 osób

Sale spotkaniowo - szkoleniowe

Stylowa Sala C (VIP) w artystycznej aranżacji, jest idealnym miejscem na spotkania najważniejszych osób w firmie. Klimat sztuki, piękne stoły, wygodne krzesła, stół kawiarniany, mini barek, wyjście na taras oraz multimedia, sprawiają, że każde spotkanie menadżerów będzie przyjemnością i sprzyjało podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.

Niezwykle jasna i kameralna Sala 007 jest doskonałym miejscem na spotkania w wąskim gronie menadżerów, którym zależy na sprawnej komunikacji i szybkiemu podjęciu ważnych decyzji.  Wyposażona w rzutnik multimedialny, flip chart oraz wygodne krzesła idealnie sprawdza się w ustawieniu podkowy zewnętrznej. Dodatkowo można w niej przeprowadzić kreatywne burze mózgów, dynamiczne szkolenia czy wymagające szczególnej atencji rozmowy oceny wyników pracowników.

Ustawienia Sal A i C