5 lipca 2019

Stylowe pokoje

Stylowe pokoje

31 nowoczesnych pokoi i 2 apartamenty inspirowane sztuką i naturą tworzą swoistą oazę spokoju oraz idealne miejsce na wypoczynek

Wybierz swoje miejsce relaksu

Nieodłącznym elementem każdego wydarzenia lub podróży jest regeneracja sił.

W naszym hotelu odnajdziecie Państwo oazę spokoju, w której będziecie mogli odpocząć, a jednocześnie poczuć się wyjątkowo i pozwolić swoim myślom wejść w głębsze przestrzenie w atmosferze intymności.

Apartamenty​

2 stylowe, nowoczesne i wygodne apartamenty, z subtelnymi dekoracjami, podkreślającymi charakter pomieszczenia, dostarczają zarówno wrażeń estetycznych, jak i zapewniają komfort wypoczynku.

Przestronne, wyposażone w wygodne łóżka, miejsce do pracy oraz elegancką łazienkę i system dyskretnego oświetlenia sprawią, że każdy gość poczuje się wyjątkowo.

Dodatkowo, na specjalne życzenie, wychodzimy z możliwością dedykowanej aranżacji na wyjątkowe okazje, takie jak: ślub, walentynki czy rocznice.

Pokoje gościnne

Po intensywnym dniu na konferencji, szkoleniu czy podróży niezwykle ważna jest chwila zatrzymania się, odpoczynku, by zacząć kolejny dzień z pozytywną energią i otwartym umysłem.

27 stylowych, nowoczesnych i wygodnych pokoi, zapewniają komfort pełnego wypoczynku.

Dostosowane do potrzeb, niezwykle funkcjonalne, wyposażone w wygodne łóżka, miejsce do pracy i elegancką łazienkę i sprawią, że każdy gość nie tylko zregeneruje siły, ale i poczuje się wyjątkowo.